apartamenty nad morzem Inwestycje w nieruchomości

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w obecnej sytuacji, zamiast „trzymać pieniądze w skarpecie”?

9 kwietnia 2020
Nieruchomości

W normalnych warunkach inwestycja w nieruchomości na polskim rynku uważana jest za jeden z najrozsądniejszych sposobów na ulokowanie kapitału. W obecnej sytuacji takie rozwiązanie, w świetle spadków na giełdach, które mogą pociągnąć także spadek wartości pieniądza, staje się wyjściem bezkonkurencyjnym, zwłaszcza w porównaniu z „trzymaniem pieniędzy w skarpecie”.

Zainwestuj w nieruchomość od Budnex

Zarówno jeśli jesteś potencjalnie zainteresowany inwestycją w mieszkanie, które docelowo ma być przeznaczone na wynajem, jak i wtedy, gdy swoje środki chcesz przeznaczyć na apartament nadmorski, w naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań, które swoimi walorami zabezpieczą Twoje pieniądze i przyszłość. Obecnie w sprzedaży posiadamy lokale w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Szczecinie, Poznaniu, a także apartamenty w nadmorskich kurortach – Kołobrzegu i Dziwnowie. Poniżej przygotowaliśmy Ci kilka porad dotyczących najbardziej opłacalnych inwestycji wraz z przykładowymi kosztami lokali o wielkości optymalnej pod dalszy wynajem.

Tanie mieszkania w wysokim standardzie w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze

Dobrym pomysłem na inwestycję z pewnością jest zakup mieszkania na wynajem w jednej z dwóch stolic województwa lubuskiego. Zarówno Gorzów, jak i Zielona Góra oferują nowym mieszkańcom bardzo wiele – są to miasta, w których jest dużo zieleni, do tego dobra baza edukacyjna, bogate zaplecze handlowe, rozrywkowe i kulturalne. Przy tym koszty życia są niższe niż w największych metropoliach. Wszystko to przekłada się na stały dopływ nowych mieszkańców, a tym samym Twoich potencjalnych wynajmujących.

Warto rozważyć:

Mieszkania odznaczają się wysoki standardem, dogodną lokalizacją, a przy tym dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Wysokiej klasy inwestycje w Szczecinie i Poznaniu

Na brak potencjalnych klientów nie będziesz na pewno narzekał, inwestując w mieszkanie na wynajem w Poznaniu lub Szczecinie. Są to duże miasta, do których chętnie wprowadzają się studenci, rodziny z dziećmi i pracownicy na kontraktach. Dodatkową zaletą jest stały wzrost średniej ceny za m2, co sprawia, że inwestycja w nieruchomości w tych metropoliach jest jeszcze korzystniejsza.

Warto rozważyć:

Apartamenty nadmorskie PORTA MARE – hit sprzedaży

Do rozsądnie ulokowanych pieniędzy z pewnością można zaliczyć także te, które zainwestowane zostaną w apartamenty nadmorskie PORTA MARE. W świetle ograniczeń związanych z turystyką polskie morze jeszcze długo będzie przeżywać prawdziwe oblężenie, a same apartamenty będą szybko spłacać się dzięki wynajmowi krótkoterminowemu. Do tego zakup nadmorskiej nieruchomości to świetny pomysł także w dalszej perspektywie – o zaletach emerytury spędzonej z widokiem na morze nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać!

Warto rozważyć:

Apartamenty mogą pochwalić się świetną lokalizacją, z widokiem na morze lub niedaleko wybrzeża, w bardzo zielonej okolicy.

Zapraszamy do sprawdzenia dokładniejszych opisów poszczególnych inwestycji na naszej stronie internetowej oraz konsultacji z przedstawicielami naszego biura sprzedaży z Twojego miasta: https://www.budnex.pl/kontakt.html

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply