O nas

O nas

 

Największy deweloper w północno zachodniej Polsce, z siedzibą w Gorzowie Wlkp. Firma deweloperska działająca na rynku od 1996 roku. Przedsiębiorstwo od początku było zarządzane przez Krzysztofa Nuckowskiego – Prezesa Zarządu oraz  Andrzeja Nuckowskiego – Wice Prezesa Zarządu. Obaj Panowie to doświadczeni w branży budowlanej  fachowcy, o długim stażu zawodowym. Stworzyli oni Firmę, której nazwa bardzo szybko stała się synonimem jakości, fachowości i prestiżu. O wysokim standardzie wykonawstwa BUDNEX mogą świadczyć nie tylko przychylne opinie zadowolonych Klientów, ale także liczne, zakończone już z sukcesem, inwestycje, m in. wybudowane przez BUDNEX zespoły zabudowy wielorodzinnej przy ul. Ogińskiego, Sosnkowskiego, Bogusławskiego, Dekerta, 9-go Maja, Legionów Polskich, Czartoryskiego, przy Placu Jana Pawła II czy na Osiedlu Europejskim oraz inwestycje zupełnie inne w swoim charakterze – mimo, że położone w centrum miasta, ciche, spokojne i luksusowe jak chociażby zespół mieszkalny przy ul. Bogusławskiego czy Rezydencja Villa Park przy ul. Walczaka w Gorzowie Wlkp.

BUDNEX wyraźnie zaznaczył również swoją obecność na rynku poznańskim budując apartamenty przy ul. Kościelnej, Wojskowej i na Os. Stefana Batorego; w Swarzędzu, gdzie przy ul. Serdecznej, realizowane zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych pod nazwą – Osiedle Zacisze.

W 2013r. nastąpiło zakończenie budowy pierwszego Apartamentowca w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek. APARTAMENTY PRZY PLAŻY to pierwsza, ale nie jedyna inwestycja w powstającym w tym nadmorskim kurorcie, Kompleksie Wypoczynkowo-Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym Porta Mare. W 2015 do użytku zostały oddane pierwsze 2 budynki w inwestycji Porta Mare LEŚNE TARASY, kontynuowana jest budowa kolejnych 6. Jednocześnie realizowane są też inwestycje Porta Mare APARTAMENTY PRZY PLAŻY Budynek Zachodni oraz budynek centralny Kompleksu, pod nazwą Porta Mare WELLNESS & SPA. Wszystkie te działania mają na celu stworzenie w Dziwnówku jednego z najnowocześniejszych na polskim Wybrzeżu ośrodków wypoczynkowych.

W Zielonej Górze, gdzie BUDNEX inwestuje zaledwie od kilku ostatnich lat, już zaznaczył swoją obecność na rynku, realizacjami zespołu 4 budynków wielorodzinnych przy ul. Ruczajowej oraz inwestycją przy ul. Strumykowej.

Niejednokrotnie firma BUDNEX współpracowała z zagranicznymi Inwestorami, tworząc na Ich potrzeby kompleksy mieszkaniowe, w Gorzowie Wlkp. oraz w Poznaniu.

Obecnie BUDNEX swoją działalność inwestycyjną prowadzi w Gorzowie Wlkp. (Inwestycje obecnie realizowane: Osiedle Europejskie – bud.nr 11 i 12 oraz budynek nr 3 i 4 przy Placu Jana Pawła II ), Zielonej Górze (W trakcie budowy są zespoły mieszkaniowe przy ul. Obywatelskiej, Zdrojowej oraz w Łężycy), Poznaniu (zespół 5 budynków wielorodzinnych: przy ul. Śliskiej STAROŁĘCKA DOLINA) i Swarzędzu ( realizowany budynek 7 i 8), a także w Dziwnówku ( Apartamenty Porta Mare) oraz w Szczecinie (Inwestycja składająca się z 4 budynków – zespół zabudowy wielorodzinnej przy ul. Kusocińskiego oraz najnowsza inwestycja – budynek wielorodzinny przy ul. Lewandowskiego). W najbliższej przyszłości na mapie inwestycji firmy BUDNEX znajdzie się również Kołobrzeg. Pierwszą inwestycją BUDNEX w tym mieście, będzie składający się z 16 budynków, zespół zabudowy wielorodzinnej przy ul. Wschodniej.

W zakres świadczonych przez firmę usług wchodzi, przede wszystkim, budowa i sprzedaż obiektów wielorodzinnych, ale od dłuższego czasu, w ramach powiązanej kapitałowo DOM – BUDNEX firma buduje także wolnostojące domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

BUDNEX to również własny Zakład Produkcji Betonów i Wyrobów z Betonu, oparty na nowoczesnym węźle betoniarskim, jaki umożliwia produkcję najwyższych klas betonów towarowych, w tym konstrukcyjnych, przy zastosowaniu odpowiednich frakcji kruszyw, marek cementów i dodatków oraz produkcję płyt stropowych.

Obecnie BUDNEX jest największą firmą deweloperską działającą w Województwie Lubuskim, a w rankingu ilości wybudowanych mieszkań w latach 2008-2012 uplasował się na 12 miejscu wśród deweloperów w Europie Środkowo-Wschodniej. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała ponad 8000 lokali mieszkalnych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością, z których najważniejsze to:

  • Lubuski Mister Budowy 2003 – wyróżnienie w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe
  • Gazele Biznesu 2007
  • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2009 i 2010r.
  • Inwestor Roku 2010 – wyróżnienie za Ośrodek Wczasowo – Rekreacyjny „Róża Wiatrów” w Dziwnówku – IV Kamieński Powiatowy Konkurs Gospodarczy
  • Laureat Rankingu Firm Rodzinnych w roku 2011
  • Diamenty Miesięcznika Forbes – wyróżnienie w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w Województwie Lubuskim za 2011 i 2012r.
  • Lubuski Mister Budowy 2012 – wyróżnienie w kategorii Budownictwo Użyteczności Publicznej za budynki biurowo usługowe przy ul. Walczaka 12 B-C w Gorzowie Wlkp. – Rezydencja Villa Park
  • Lubuski Mister Budowy 2012 – zwycięzca w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe Wielorodzinne za budynki mieszkalne wielorodzinne przy ul. Walczaka 12 D-G w Gorzowie Wlkp. – Rezydencja Villa Park
  • Lubuski Lider Biznesu 2013 – I miejsce w kategorii małe przedsiębiorstwa, V edycja