apartamenty nad morzem Inwestycje w nieruchomości Mieszkanie na wynajem Najnowsze

Apartament w Dziwnówku – dla kogo?

4 sierpnia 2019
Apartamenty w Dziwnówku

Inwestycja, własne miejsce na wakacje, doskonały sposób na spędzenie emerytury – zakup apartamentu w Dziwnówku to jedna z najlepszych alternatyw w sektorze nieruchomości na Wybrzeżu. Zwłaszcza, że obecnie w tym kurorcie dostępne są lokale w wysokiej klasy apartamentowcach wybudowanych przez Budnex. Jeśli naprawdę kochasz spędzać czas nad polskim morzem, to czytaj dalej!

Dziwnówek – nadbałtycki kurort

Mieszkanie nad morzem, w takich miejscach jak Dziwnówek to marzenie wielu inwestorów. Zarówno w sezonie, jak i poza nim mieszkańcy mogą cieszyć się okolicznościami natury, wspaniałymi widokami, zdrową atmosferą oraz wszystkim, co może zapewnić letni lub zimowy wypoczynek nad Bałtykiem. Największe atrakcje Dziwnówka to szeroka piaszczysta plaża, czysta woda, niemal nieskończone sposoby na wodne szaleństwo, przepiękne tereny do spacerów oraz jazdy na rowerze, a także doskonałe warunki dla wędkarzy. Bliskość dużych kurortów oraz satysfakcjonująca baza sklepów, kawiarni czy restauracji sprawiają, że w Dziwnówku można mieszkać zarówno sezonowo, jak i przez cały rok!

Wypoczynek, inwestycja, emerytura

Wszystkie te zalety sprawiają, że mieszkania w Dziwnówku to kuszący wybór dla dużego grona inwestorów. Kurort może być perfekcyjnym miejscem na spędzenie emerytury. Z kolei, ze względu na rosnące koszty wypoczynku nad Bałtykiem, inwestycja we własny apartament staje się coraz bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Z jednej strony możemy cieszyć się wypoczynkiem, kiedy tylko mamy na to ochotę. Z drugiej, jeśli zdecydujemy się na najem krótkoterminowy, lokal będzie stanowił stałe źródło dużego dochodu. Co najlepsze, na miejscu działają operatorzy oferujący kompleksową obsługę klientów oraz serwis sprzątający, dzięki czemu właściciel nie musi być ciągle na miejscu!

Wspaniałe apartamenty od Budnex

Jeśli należycie do grona osób, które swoje oszczędności chcą zainwestować nad morzem, koniecznie zapoznajcie się z ofertą Budnex. Inwestycje Porta Mare WELLNESS & SPA oraz Porta Mare SŁONECZNE TARASY to na ten moment prawdopodobnie najlepsza propozycja w powiecie kamieńskim!

Porta Mare WELLNESS & SPA

Potencjalni nabywcy szukający bezkompromisowego komfortu oraz wysokiego standardu z pewnością zainteresują się Porta Mare WELLNESS & SPA. Ta inwestycja klasy premium to gwarancja dużego zysku z inwestycji w dłuższym okresie. Apartamenty położone dwa kroki od plaży, z widokiem na morze, zapewniając wymarzone warunki zarówno dla stałych mieszkańców, jak i turystów. Jak wskazuje nazwa, w skład Porta Mare WELLNESS & SPA wchodzić będzie baza rekreacyjno-rehabilitacyjna z basenami, SPA itp. Dzięki temu inwestorzy mogą liczyć na wyższy czynsz najmu oraz obłożenie praktycznie przez cały rok, a także idealne warunki, by podreperować swój stan zdrowia.

Apartamenty w Dziwnówku, Wellness & Spa

Więcej na temat oferty: https://apartamenty.portamare.pl/dziwnowek/wellness-spa/

Porta Mare SŁONECZNE TARASY

Natomiast Porta Mare SŁONECZNE TARASY to odpowiedź na potrzeby inwestorów szukających spokojniejszej inwestycji. Budynki znajdują się w oddaleniu od plaży i nie oferują aż takich udogodnień, jak ma to miejsce w przypadku Porta Mare WELLNESS & SPA. Jednak wciąż jest to świetna alternatywa dla rodzin z dziećmi oraz osób, które szykują się do kupna pierwszego apartamentu nad morzem. SŁONECZNE TARASY to duże lokale całoroczne, wyposażone w kuchnię i łazienkę, w cenie, która jest w zasięgu większej liczby osób. To także doskonały sposób, by przekonać się, czy nadmorskie inwestycje to pomysł dla nas!

Apartamenty w Dziwnówku

Więcej na temat oferty: https://apartamenty.portamare.pl/dziwnowek/sloneczne-tarasy/

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply