Najnowsze

Gorzów Wielkopolski – nowe mieszkania już w sprzedaży

16 listopada 2020
Nowe mieszkania w Gorzowie Wlkp

Szukasz komfortowego mieszkania w Gorzowie? Poznaj jedną z naszych najnowszych inwestycji na Osiedlu Europejskim. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Wiemy, że każdy posiada inne oczekiwania metrażowe, dlatego oferujemy nieruchomości o bardzo zróżnicowanej powierzchni. Przekonaj się, dlaczego warto skorzystaj z naszej oferty!

Mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim – wyjątkowa lokalizacja

Nasze nowoczesne apartamenty znajdują się w pobliżu granicy miasta. Pomimo bliskiego sąsiedztwa centrum, tutaj odpoczniesz od zgiełku w otoczeniu licznych terenów zielonych. Z osiedla niedaleko do lasów, zachęcających do wypoczynku na łonie natury. Warto wspomnieć o bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody „Gorzowskie Murawy”. Dzięki tak atrakcyjnej lokalizacji nie trzeba wyjeżdżać za miasto, aby odetchnąć świeżym powietrzem. Wystarczy, że wyjdziesz z domu i za kilka minut znajdziesz się w pobliżu malowniczych kompleksów leśnych. Jednocześnie położenie naszych mieszkań w Gorzowie gwarantuje dostęp do nowoczesnej infrastruktury. Z łatwością można dostać się do centrum, dzięki czemu dojazd do pracy, szkoły czy przedszkola, nie zajmuje dużo czasu.

Nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim – dostępne metraże

Marzy Ci się większy apartament w Gorzowie Wielkopolskim? Jesteś zainteresowany mieszkaniem o naprawdę dużym metrażu? W budynku przy ulicy Londyńskiej 11 A-C już teraz możesz zarezerwować nieruchomość połączoną z sąsiednim mieszkaniem. To świetna alternatywa dla każdego, dla kogo liczy się większa przestrzeń. Jednocześnie w tej lokalizacji oferujemy wiele nowoczesnych nieruchomości o mniejszych metrażach. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom współczesnego rynku deweloperskiego. W pierwszym budynku udostępniamy aż 110 mieszkań. Można wybierać spośród nieruchomości 2-, 3- i 4-pokojowych. Szukasz lokalu o mniejszym metrażu? W takim przypadku polecamy nieduże mieszkania o powierzchni 40m2. Wolisz bardziej przestronne wnętrza? Wybierz nieruchomości o 79m2. Zróżnicowany metraż spełni oczekiwania każdego potencjalnego najemcy.

Komfortowe mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim – pełne wyposażenie

Oferujemy luksusowe mieszkania na Osiedlu Europejskim z pełnym wyposażeniem. Przyszli mieszkańcy mają do dyspozycji podziemne garaże oraz funkcjonalne komórki lokatorskie. Na pewno wiele osób doceni obecność wygodnych wind, które zapewnią swobodne poruszanie się pomiędzy piętrami i łatwym dostępem z mieszkania do własnego garażu ulokowanego w hali garażowej na najniższych kondygnacjach budynku. Każde z naszych mieszkań posiada także przestronny balkon, co jest szczególnie ważne w dobie dzisiejszych czasów. Zadbaliśmy nawet o malowniczy ciąg pieszy znajdujący się pośród drzew, który będzie przylegać do budynku od strony wschodniej, a w przyszłości prowadzić do placu centralnego osiedla i dalej do rezerwatu.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu w otoczeniu przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą gorzowską inwestycją. Kolejny budynek niedawno został oddany do sprzedaży – komfortowe mieszkania już teraz czekają na nowych właścicieli. Zapomnij o miejskich korkach i hałasach – postaw na nieruchomość na nowoczesnym i spokojnym osiedlu.

Wejdź na https://www.budnex.pl/gorzow_wlkp/mieszkania/os_europejskie_bud16.html i poznaj wszystkie zalety naszej najnowszej inwestycji.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply