Inwestycje w nieruchomości

Apartamenty nad morzem. Co najlepiej wybrać – parter czy piętro?

13 listopada 2020
Apartamenty nad morzem. Co najlepiej wybrać - parter czy piętro

Marzy Ci się luksusowy apartament nad morzem? Wolisz mieszkanie na parterze, czy raczej preferujesz wyższe kondygnacje? Zastanów się, jakie położenie nieruchomości będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Poznaj najważniejsze zalety parterowych i piętrowych mieszkań w nadmorskiej miejscowości.

Zalety mieszkania na parterze

Nowoczesne apartamenty znajdujące się na najniższej kondygnacji są doskonałym wyborem dla osób, które nie chcą tracić czasu na przyjazd windy. W przypadku takiego położenia nie trzeba martwić się koniecznością codziennego pokonywania schodów. Parterowe nieruchomości cieszą się dużą popularnością także ze względu na cenę. Warto podkreślić, że tańszy apartament wcale nie oznacza niższego komfortu mieszkania. Wiele osób obawia się zakupu nieruchomości na najniższej kondygnacji z uwagi na bezpieczeństwo. Jeszcze paręnaście lat temu parterowe lokale rzeczywiście zwiększały ryzyko włamania, ułatwiając nieproszonym gościom dostanie się do środka. Obecnie jednak ta kwestia nie powinna stać na przeszkodzie do ich zakupu – dzięki nowoczesnym systemom alarmowym i innym rozwiązaniom z łatwością można zadbać o skuteczną ochronę dobytku. Zaletą mieszkania na parterze jest także dostęp do ogródka. Wiele osób decyduje się na parterową nieruchomość, aby zapewnić sobie możliwość odpoczynku wśród własnego skrawka zieleni.

Mieszkania na wyższych piętrach – najważniejsze atuty

Jeśli liczy się dla Ciebie poczucie większej intymności, na pewno lepszym rozwiązaniem będzie luksusowy apartament na wyższym piętrze. To także świetny wybór dla osób, dla których ważny jest malowniczy widok z okna. Z najwyższych kondygnacji można podziwiać nadmorski krajobraz, zapierający dech w piersiach niezależnie od pory roku. Nieruchomości znajdujące się na tym poziomie to także strzał w dziesiątkę pod kątem bardziej intensywnego nasłonecznienia. Polecamy je również osobom, które chcą uniknąć hałasów z parteru.

Porta Mare MARINA Dziwnów – wybierz idealny nadmorski apartament!

Specjalnie dla amatorów nadmorskiego klimatu przygotowaliśmy bogatą ofertę mieszkań w Porte Mare Marina Dziwnów. Można zdecydować się na ekskluzywny apartament na parterze z dużym, funkcjonalnym tarasem. To znakomite rozwiązanie dla osób uwielbiające wypoczywać w przestrzeni outdoorowej. Proponujemy również nowoczesne nieruchomości na wyższych kondygnacjach. W tym przypadku możesz liczyć na obecność przestronnego balkonu, który stanowi nie mniej interesującą alternatywę dla tarasu. Niezależnie od wybranej kondygnacji wszystkie nasze mieszkania w Dziwnowie zapewniają komfort na najwyższym poziomie.

Wybierz dla siebie luksusowy apartament nad morzem na odpowiedniej kondygnacji. Możesz zdecydować się na lokalizację parterową lub na wyższe piętro. W zależności od położenia danej nieruchomości będziesz mieć do dyspozycji przestronny taras, nowoczesny balkon, w przypadku wielu z apartamentów w Porta Mare MARINA dwa balkony lub balkon + taras przy jednym lokalu. Postaw na w pełni komfortowe mieszkanie, które zapewni Ci dostęp do wszystkich atrakcji nadmorskiej miejscowości.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply