Inwestycje w nieruchomości Najnowsze

Poznań – „Literacka Skwer” nowa inwestycja od Budnex już w sprzedaży!

21 sierpnia 2020
Nowe mieszkania Poznań

Szukasz luksusowego apartamentu w Poznaniu? Poznaj naszą najnowszą inwestycję w dzielnicy Strzeszyn! Osiedle „Literacka Skwer” wyróżnia się nie tylko atrakcyjną lokalizacją. Tutaj zapomnisz o zgiełku miasta i odpoczniesz w otoczeniu zieleni! Postaw na nowoczesną architekturę i sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie w tej lokalizacji.

Luksusowe apartamenty w wyjątkowym położeniu

Jako doświadczona firma deweloperska doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia lokalizacja budowanych nieruchomości. Nowe osiedle na poznańskim Strzeszynie powstaje w otoczeniu pasa zieleni. Znajduje się na styku ulic Literackiej i Dworzeckiego. Warto podkreślić, że właśnie w tej części miasta mieści się wyjątkowo dużo terenów zielonych i rekreacyjnych. Lokalizacja sprzyja wypoczynkowi z dala od zgiełku, za to przy akompaniamencie przyrody. W pobliżu rozpościerają się kompleksy leśne oraz malowniczo położone ścieżki spacerowe i rowerowe. „Literacka Skwer” to także inwestycja, która spełni oczekiwania osób preferujących odpoczynek nad wodą. Pobliskie jeziora (Strzeszyńskie oraz Rusałka) to jedne z najpiękniejszych akwenów w tych rejonach. Nie oznacza to jednak, że osiedle mieści się z daleka od miejskich atrakcji. Specyficzne położenie zapewnia bowiem łatwy dostęp do punktów handlowo-usługowych na terenie Strzeszyna.

Dlaczego warto wybrać kompleks „Literacka Skwer”?

Budujemy osiedle w duchu nowoczesnej architektury, mając na uwadze komfort mieszkania. Nasze budynki wyróżnia interesująca elewacja oraz wyjątkowo przestronne balkony. W przypadku zakupu parterowych lokali mieszkańcy będą mieć do dyspozycji przydomowe ogródki. Łącznie zamierzamy zaproponować aż 190 mieszkań w różnym rozkładzie, o mniejszych i większych powierzchniach. Dostępne apartamenty będą mieścić się w dwu- i trzypiętrowych budynkach. Zadbamy również o odpowiednie zagospodarowanie terenu, zapewniając mieszkańcom komfortowe ciągi ruchu pieszego, zewnętrzne miejsca postojowe oraz nowoczesny plac zabaw. Mieszkańcy osiedla będą mogli skorzystać z wielu dodatkowych udogodnień, które proponujemy w ramach naszej inwestycji. Poza ogródkami, parkingiem i placem zabaw, warto wspomnieć o wideodomofonach, cichobieżnych windach, antenie TV satelitarnej i naziemnej, światłowodzie, nowoczesnej stolarce okiennej, przestronnych balkonach, punktach ładowania samochodów elektrycznych czy systemie odzysku wód opadowych do podlewania części wspólnych. W pierwszym etapie budowy udostępniamy mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 35 do 72 metrów kwadratowych. Klienci zainteresowani bardziej przestronną nieruchomością mogą zdecydować się na usługę łączenia kilku lokali, zyskując w ten sposób odpowiednio większe mieszkanie. Zachęcamy również do skorzystania z oferty wykupienia komórki lokatorskiej – w hali garażowej lub na piętrze.

„Literacka Skwer” to osiedle zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej inwestycji. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania – wystarczy skontaktować się z nami online lub telefonicznie.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply