O nas

Jesteśmy firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów. Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej funkcjonujących firm deweloperskich na terenie północno- zachodniej Polski. Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach rodzinnej spółki. Sprawia to, że w naszej działalności łatwiej nam patrzeć na Państwa potrzeby z podobnej, rodzinnej perspektywy.Budnex Sp. z o.o.

W skład Zarządu Spółki wchodzi dwóch braci - Krzysztof Nuckowski i Andrzej Nuckowski. Obydwaj posiadają rzetelne wykształcenie w kierunku budowlanym i wieloletnią praktykę w branży deweloperskiej. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystują w swojej pracy zawodowej.

Zrealizowane inwestycje przez Krzysztofa i Andrzeja Nuckowskich i firmę BUDNEX:

• ponad 9.000 lokali mieszkalnych i usługowych,
• pawilony handlowe i magazynowe o pow. ponad 20.000 m2,
• szkoły, przedszkola, sale gimnastyczne,
• obiekty banków oraz hal produkcyjnych.

Construction Investment JournalBudnex w pierwszej 10 rankingu "Top 50 Since the Crisis CEE’s Top Residential Developers: 2008-2012".Budnex z liczbą 1 479 oddanych do użytku mieszkań zajął 10 miejsce w Polsce, a 12 wśród firm deweloperskich w Europie Środkowo – Wschodniej.
Construction Investment Journal opublikował ranking "Top 50 Since the Crisis: CEE’s Top Residential Developers: 2008-2012".

Od samego początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby nazwa naszej Firmy była synonimem jakości i prestiżu. Zebraliśmy już ogromne doświadczenie, które oddajemy na użytek naszych klientów.

Obecnie BUDNEX jest największą firmą deweloperską działającą w Województwie lubuskim, jednocześnie rozwijając swoją działalność w województwach: wielkopolskim i zachodniopomorskim. Aktualnie firma prowadzi kilkanaście inwestycji, zarówno pojedynczych obiektów jak i całych osiedli mieszkaniowych, w czterech miastach wojewódzkich, a są to: Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Poznań, Szczecin a także w Swarzędzu, Dziwnówku, Kołobrzegu. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała ponad 9000 lokali mieszkalnych i usługowych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością, z których najważniejsze to:

NagrodyNagrodyNagrodyNagrodyNagrodyNagrodyNagrodyNagrodyNagrodyNagrodyNagrodyNagrody

Naszą dewizą jest satysfakcja Klientów. W tym upatrujemy nasz sukces. Chcemy, aby każdy Klient, który się z nami zwiąże, nigdy nie poczuł się zawiedziony. Wiemy, czym jest kupno mieszkania i z jakim trudem Państwo na nie pracujecie. Dlatego jako Wasi partnerzy czujemy się zobowiązani, do zachowania szczególnej staranności wykonywanych prac, aby stworzyć Wam miejsce do życia, o którym zawsze marzyliście.

Mając na uwadze oczekiwania i sugestie naszych klientów co do możliwości poszerzenia zakresu działalności firmy o budowę domów jednorodzinnych, Wspólnicy firmy postanowili o utworzeniu odrębnej Spółki pn. "Dom-Budnex".

Głównym przedmiotem działalności nowej Spółki jest budownictwo jednorodzinne, zarówno wolnostojące jak i w zabudowie szeregowej. Przy wykorzystaniu posiadanego zasobu nieruchomości gruntowych, położonego w najbardziej atrakcyjnych miejscach Gorzowa Wlkp. i jego okolicach - "Dom-Budnex" daje możliwość wybudowania dowolnie wybranego domu jednorodzinnego.Dom Budnex

Proces inwestycyjny obejmuje:

• pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego projektu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta,
• przygotowanie niezbędnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę,
• prowadzenie budowy i nadzór nad robotami budowlanymi, z uwzględnieniem sugestii klienta co do wykorzystywanych materiałów budowlanych.

"Dom-Budnex" oferuje sprzedaż domów w stanie surowym zamkniętym oraz w stanie deweloperskim (z instalacjami i częściowym wykończeniem wnętrz). Ceny domów uzależnione są od wybranego projektu, miejsca realizacji, zastosowanych materiałów oraz stanu wykończenia.

Pełną ofertę inwestycji Dom-Budnex można obejrzeć na www.dombudnex.pl

Wybrane realizacje:

Apartamenty nad morzem, sprzedaż mieszkań nad morzem

Inwestuj, wypoczywaj, zarabiaj...

wybierz swój apartament »

Z nami bezpiecznie spełnisz swoje marzenia.

Naszą dewizą jest satysfakcja Klientów. W tym upatrujemy nasz sukces.

Poszukujemy podwykonawców

W związku z ciągłym rozwojem firmy Budnex i poszerzaniem działalności o budowy w kolejnych miastach, nieustannie poszukujemy nowych podwykonawców robót budowlanych (całych ekip budowlanych, nie pojedynczych pracowników) – wykonawców stanów surowych, murarzy, cieśli, zbrojarzy, dekarzy.

Poszukujemy podwykonawców więcej informacji »

Nowe domy w najlepszych lokalizacjach

DomBudnex

"Dom-Budnex" oferuje sprzedaż domów w stanie surowym zamkniętym oraz w stanie deweloperskim (z instalacjami i częściowym wykończeniem wnętrz), a także budowę domów na gruntach prywatnych. Ceny domów uzależnione są od wybranego projektu, miejsca realizacji, zastosowanych materiałów oraz stanu wykończenia.

wybierz swój dom »
Gazele BiznesuLubuski Lider BiznesuLubuski Mister BudowyDiamenty ForbesCIJIV Kamieński Powiatowy Konkurs Gospodarczy
Copyright © 2010 - 2021 by Budnex Sp. z o.o. | Deweloper. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Mapa strony | Blog | Projekt i wykonanie: Projektowanie stron internetowych Gorzów