Rabaty nawet do 30%Deweloper Poznań

Poznań » Złota karta

Kup mieszkanie, dom lub lokal użytkowy i odbierz ZŁOTĄ KARTĘ BUDNEX

Jak otrzymać ZŁOTĄ KARTĘ BUDNEX?

Kartę otrzymuje każdy Klient, który zakupił lokal mieszkalny, lokal użytkowy lub dom jednorodzinny ( w jednej z inwestycji BUDNEX w Gorzowie, Poznaniu, Swarzędzu, Szczecinie lub Dziwnówku) w jednej z firm: PUH Budnex Sp. zo.o., Budnex Deweloper Sp. zo.o., Dom-budnex Sp. zo.o. i Portamare Sp. zo.o. Promocja obowiązuje Klientów, którzy podpisali umowę po 01.01.2014 r.

Dlaczego stworzyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ BUDNEX?Złota Karta Budnex

Złota Karta BUDNEX została stworzona z myślą o Naszych Klientach w ramach podziękowania za zaufanie jakim nas obdarzyli, kupując u nas nieruchomość: mieszkanie, dom, lokal użytkowy…

Naturalne jest, że po zakupie nowego lokalu, który najczęściej oddawany jest klientom w stanie deweloperskim, kolejnym etapem jest jego wykończenie i wyposażenie. Korzystając z długoletniej obecności na rynku i faktu współpracy z wieloma firmami z branży budownictwa i wykończenia wnętrz postanowiliśmy ten proces Naszym Klientom ułatwić.

Dzięki często wieloletniej współpracy z firmami z branży budowlanej i wykończenia wnętrz wynegocjowaliśmy dla Naszych Klientów rabaty, na zakup materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz, które jesteśmy przekonani, że ułatwią wykonanie niezbędnych prac w zakupionych lokalach.

Do jakich zniżek upoważnia ZŁOTA KARTA BUDNEX?

Okazując ZŁOTĄ KARTĘ BUDNEX u Naszych Partnerów handlowych, otrzymasz rabat w wysokości dochodzącej nawet do 20%. Lista Punktów Partnerskich stale się powiększa. Szczegółowy regulamin oraz aktualną listę Naszych Partnerów Handlowych wraz z dostępnymi rabatami znajdziesz w pliku poniżej.

pdfRegulaminpdfPełna lista rabatów

Twoja firma chciałaby dołączyć do programu rabatowego firmy Budnex?

Skontaktuj się z nami:
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Monika Golec: m.golec@budnex.pl

Gazele BiznesuLubuski Lider BiznesuLubuski Mister BudowyDiamenty ForbesCIJIV Kamieński Powiatowy Konkurs Gospodarczy
Copyright © 2010 - 2021 by Budnex Sp. z o.o. | Deweloper. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Mapa strony | Blog | Projekt i wykonanie: Projektowanie stron internetowych Gorzów