apartamenty nad morzem

Alternatywa dla domu – kup 2 w 1! Mieszkanie w mieście oraz apartament nad morzem

2 kwietnia 2021
Alternatywa dla domu – kup mieszkanie apartament nad morzem

Marzysz o przestronnym domu dla całej rodziny? Zastanów się, czy nie lepiej zdecydować się na kupno mieszkania oraz apartamentu nad morzem, aby mieć gdzie spędzać weekendy. Koszty często są bardzo podobne, a dwie nieruchomości wiążą się z wieloma dodatkowymi możliwościami.

Własny ogródek czy mieszkanie nad morzem?

Wiele osób marzy o domu z dużym ogrodem, który stanowiłby idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Posiadanie własnej przestrzeni z kwiatami, drzewkami i ozdobnymi krzewami, wiążę się z dodatkową pracą. Ponadto, zazwyczaj późną jesienią i zimą ogród stoi pusty. Jeśli zatem zależy Ci przede wszystkim na odpoczynku, lepiej zdecyduj się na zakup własnego apartamentu nad morzem. Wiosną, latem i jesienią będziesz mógł wyjeżdżać na urlop, korzystając ze wszystkich uroków nadmorskiego kurortu.

Wynajem apartamentu – dodatkowe źródło dochodów

Dwie nieruchomości zamiast jednej zapewniają więcej możliwości inwestycyjnych. Warto zdecydować się na przykład na wynajem nadmorskiego apartamentu. Możesz udostępniać go wczasowiczom w miesiącach, w których z niego nie korzystasz. Dzięki temu nieruchomość będzie sama na siebie zarabiać, a Ty nie odczujesz opłat związanych z jej utrzymaniem. Z kolei, jeśli planujesz spędzić nad morzem parę miesięcy, możesz zdecydować się na krótkoterminowy wynajem swojego mieszkania.

Komfortowy nocleg dla najbliższych

Jeśli często zapraszasz do siebie rodzinę lub przyjaciół, z pewnością docenisz dostęp do dodatkowej nieruchomości. Dzięki temu będziesz mógł zapewnić bliskim komfortowy nocleg, dbając jednocześnie o własną prywatność. Możesz także regularnie organizować wspólne wyjazdy nad morze, celebrując wakacyjny czas w gronie przyjaciół.

Całoroczny dostęp do apartamentu nad morzem

Zamiana domu na mniejsze mieszkanie i apartament nad morzem to w rezultacie bardzo opłacalne rozwiązanie. Dzięki temu zapewnisz swojej rodzinie stały dostęp do nadmorskiej nieruchomości i tym samym nie będziesz musiał płacić za nocleg w swoim ulubionym kurorcie. To znacznie zmniejszy koszty wakacyjnego wypoczynku. We własnym mieszkaniu będziesz mógł sam przyrządzać posiłki w komfortowych warunkach. W piwnicy lub garażu możesz trzymać rowery, kijki do nordic walking lub akcesoria sportowe do aktywności na plażę – dzięki temu zapewnisz sobie dostęp do dodatkowych atrakcji, bez konieczności korzystania z wypożyczalni sprzętu.

Zakup mieszkania i dodatkowego apartamentu nad morzem to świetna alternatywa dla domu. Jeśli jesteś przekonany do tego rozwiązania, zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą od Budnex. Proponujemy nowoczesne mieszkania w Dziwnowie i Dziwnówku, w tym luksusowe apartamenty z widokiem na morze. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na inwestycję Porta Mare Wellness & Spa, w ramach której możesz zdecydować się na nieruchomość już od 22 m2. Miłośnicy nadmorskiego wypoczynku w większym mieście koniecznie powinni zapoznać się z kompleksem Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. Już teraz możesz zarezerwować wolny apartament znajdujący się zaledwie 750 metrów od morza.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply