Inwestycje w nieruchomości Najnowsze

Czy pandemia koronawirusa to odpowiedni czas na inwestowanie w nieruchomości?

4 marca 2021
Czy panademia koronowirusa to odpowiedni czas inwestowania w nieruchomości

Pandemia koronawirusa to trudny czas dla wielu sektorów gospodarki. Również rynek nieruchomości nie pozostał obojętny na zmiany. Dla wielu osób mieszkanie staje się przede wszystkim inwestycją, która w przeciwieństwie do lokat bankowych jest o wiele pewniejsza.

Mieszkanie jako miejsce pracy

Jeden z powodów dlaczego nawet w trakcie pandemii warto kupować mieszkania, to zmiana dotychczasowego trybu pracy. Kolejne lockdowny sprawiły, że coraz więcej osób realizuje obowiązki zawodowe w domowym zaciszu, na co nie każdy jest przygotowany, z tego powodu musi szukać odpowiedniej dla siebie komfortowej przestrzeni. Ponadto zdalny tryb nie przestanie być popularny wraz z końcem pandemii. Stąd też warto zainwestować w mieszkanie, które zapewni nam miejsce do pracy, do codziennych obowiązków i relaksu.

Nieruchomość jako źródło stałego dochodu

Inny to – konkretna i długoterminowa inwestycja kapitału. Mieszkanie może być naszym zabezpieczeniem na przyszłość lub przyszłym mieszkaniem dla dzieci, a w tym czasie możemy zyskać pieniądze z wynajmu, gdyż w wielu miejscach popyt na wynajem długoterminowy wzrósł. Wszystko dlatego, że dla wielu osób uzyskanie kredytu na wymarzone mieszkanie stało się trudniejsze, z tego powodu decydują się na sprawdzony wynajem. Jeśli zatem chcesz przeznaczyć nieruchomość na wynajem, musisz urządzić je z myślą o jego długoterminowym wariancie. W dobie koronawirusa nie warto dzielić mieszkania na pokoje do wynajęcia. Najlepiej zdecydować się na inwestycję w nieruchomości, które od lat cieszą się szczególną popularnością wśród osób szukających rozwiązania na stałe. Wciąż dobrym wyborem są kawalerki i mieszkania dwupokojowe, a nawet trzypokojowe.

W jakie nieruchomości warto inwestować w dobie pandemii?

Aktualny kryzys gospodarczy wpłynął na preferencje dotyczące najbardziej pożądanych nieruchomości. Obecnie w cenie są mieszkania, które zapewniają komfortową przestrzeń outdoorową. Dla potencjalnego nabywcy plusem jest dostęp do ogródka, przestronny taras lub balkon. Wszystko to sprawia, że nieruchomości gwarantujące komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu stają się świetną inwestycją. Popularnością cieszą się również luksusowe mieszkania znajdujące się z dala od zgiełku miasta, za to w pobliżu kompleksów zielonych.

Mieszkania w najlepszych lokalizacjach od Budnex – postaw na pewną inwestycję!

Pandemia wpłynęła na preferencje mieszkaniowe Polaków. Wiele osób decyduje się na większe mieszkanie, mając na uwadze perspektywę pracowania w domowym zaciszu. W ofercie Budnex znajdziesz wiele tego typu nieruchomości, które świetnie wpisują się we współczesne oczekiwania. Zwróć uwagę na przykład na lokale dostępne na Osiedlu Europejskim, czyli jedną z naszych kluczowych inwestycji w Gorzowie Wielkopolskim. Udostępniamy mieszkania z przestronnymi balkonami – możesz zdecydować się nawet na wariant z przestrzenią outdoorową powyżej 16 m2. W sprzedaży znajdziesz również obiekty w innych miastach, jak chociażby nieruchomości w otoczonej zielenią lokalizacji, w inwestycji Literacka Skwer w Poznaniu z balkonami nawet powyżej 25 m2.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply