Inwestycje w nieruchomości Najnowsze

Jak kupić mieszkania deweloperskie?

18 lutego 2021
Jak kupić mieszkania deweloperskie

Jesteś zainteresowany nabyciem mieszkania od dewelopera, ale obawiasz się czasochłonnych formalności? W rzeczywistości cały proces zakupu jest bardzo prosty i pozwala na szybkie zrealizowanie swoich marzeń o idealnej nieruchomości.

Rezerwacja mieszkania od dewelopera

Pierwszym etapem kupna nieruchomości jest wybór odpowiedniego mieszkania. Wychodzimy naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów, dlatego też z naszymi aktualnymi ofertami możesz zapoznać się online. Zachęcamy również do skontaktowania się bezpośrednio z biurem sprzedaży mieszkań działającym w konkretnym mieście. W ten sam sposób możesz dokonać rezerwacji nieruchomości, na którą się zdecydowałeś. Innym sposobem będzie rezerwacja online. Gwarantujemy 7-dniowy okres bezpłatnego zarezerwowania nieruchomości. Pamiętaj, aby przed upływem tygodnia skontaktować się z biurem sprzedaży – wtedy Twoje oferta nie przepadnie. Na tym etapie konieczne będzie uiszczenie kaucji, zwykle w wysokości 3000 zł.

Czas na wpłatę pieniędzy

Jeśli nie posiadasz odpowiednich środków na zakup mieszkania, nic straconego – w ramach zawartej umowy zyskasz miesiąc/dwa na zdobycie potrzebnej kwoty. To optymalny czas, aby dopełnić formalności związanych na przykład z kredytem bankowym. Możesz też od razu podpisać notarialną umowę deweloperską, jeżeli dysponujesz niezbędną kwotą. Alternatywą jest podpisanie umowy przedwstępnej w przypadku nieruchomości, która już została oddana do użytku. Płatności zostaną uwzględnione w harmonogramie dotyczącym terminów uiszczania transz – a wraz z ostatnią płatnością otrzymasz klucze do swojego wymarzonego apartamentu.

Mieszkania od Budnex – tylko najlepsze lokalizacje

Chcesz kupić mieszkanie deweloperskie w dogodnej lokalizacji? Zapoznaj się z naszymi aktualnymi propozycjami i zdecyduj się na rezerwację nieruchomości online. W Gorzowie oferujemy nowoczesne mieszkania na Osiedlu Europejskim – 2, 3 lub 4-pokojowe (budynek 16), które zostaną oddane w październiku 2023 r. Nie chcesz tak długo czekać? W takim razie proponujemy 3, 4-pokojowe mieszkania przy ulicy Wiedeńskiej 4, w których będziesz mógł zamieszkać już w połowie 2021 roku. W tym samym roku oddajemy do użytku nieruchomości 2 i 3-pokojowe na Placu Jana Pawła II. W Zielonej Górze również proponujemy mieszkania w pełni gotowe w 2021: budynek nr 7 i 8 w Nowej Łężycy oraz budynek B (przy ul. Anny Jagiellonki) z lokalami od 29 do 73 m2. A może interesują Cię nasze nieruchomości mieszkaniowe w Poznaniu? W takim przypadku koniecznie zwróć uwagę na naszą najnowszą inwestycję: Literacka Skwer z mieszkaniami gotowymi do odbioru od kwietnia 2022 oraz Starołęcka Dolina, w ramach której jeszcze w 2021 r. możesz zamieszkać nawet na niespełna 80 m2. Oferowane kompleksy mieszkań zachwycają przestronnymi balkonami i nowoczesną architekturą. Zachęcamy również do zapoznania się z najnowszymi realizacjami w Szczecinie. Do sprzedaży zostają oddane komfortowe mieszkania o praktycznych i sprawdzonych rozkładach budowane w ramach projektu Cukrownia Apartamenty (gotowe do odbioru w 2023) oraz nieruchomości przy ulicy Lewandowskiego (planowany odbiór na styczeń 2022), które spełnią oczekiwania także amatorów mniejszych lokali (metraże już od 37m2).

Zaufaj naszej marce i zdecyduj się na zakup mieszkania od Budnex. Wszystkie nieruchomości mieszczą się w atrakcyjnych lokalizacjach. Zachęcamy do dokonania rezerwacji online na www.budnex.pl lub za pośrednictwem naszych Biur Sprzedaży w Gorzowie, Poznaniu, Szczecinie, Zielonej Górze, Dziwnówku i Kołobrzegu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat wybranych obiektów. Doradzimy wybór optymalnego mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny! Zapraszamy!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply