Ciekawostki

Budnex to nie tylko mieszkania!

15 października 2020
Betoniarnia Gorzów

Firmy deweloperskie kojarzą się przede wszystkim z budową mieszkań – tymczasem Budnex od lat łamie ten stereotyp! Co prawda jesteśmy marką tworzącą przede wszystkim budynki wielorodzinne, a nawet całe osiedla mieszkaniowe w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w miastach w których inwestujemy, jednak aktualna działalność obejmuje także usługi wynajmu, a nawet produkcję betonu. Poznaj nieco bliżej naszą historię!

Apartamenty dla najbardziej wymagających

Początki działalności sięgają 1996 roku, kiedy to zaczęliśmy budować nowe mieszkania na osiedlach wielorodzinnych. Możemy pochwalić się budową ponad 9000 lokali w interesujących lokalizacjach, takich jak Gorzów, Poznań, Swarzędz, Zielona Góra, Szczecin, Dziwnówek i Kołobrzeg. Naszym priorytetem są oczekiwania potencjalnego klienta, dlatego wybieramy miejscowości, mając na uwadze ich atrakcyjność pod wieloma względami. Pierwsze obiekty powstały w Gorzowie Wielkopolskim. W 2003 roku zdecydowaliśmy się na inwestycję nieruchomości w Poznaniu, a w 2011 postawiliśmy na Swarzędz. Dwa lata później oddaliśmy do użytkowania pierwszy apartamentowiec w Dziwnówku i tym samym zapoczątkowaliśmy budowę nadmorskich apartamentów „Porta Mare”. Następnie na mapie naszych realizacji pojawiła się Zielona Góra oraz Szczecin. W ramach Porta Mare BALTICA budujemy apartamenty w uzdrowiskowej części Kołobrzegu. Najnowszą inwestycją jest nieruchomość w Dziwnowie – Porta Mare MARINA spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników nadmorskich kurortów. Staramy się wciąż poszerzać swoją ofertę – na pewno niebawem zaproponujemy klientom kolejne miasta!

Poznaj naszą dodatkową działalność!

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim prowadzenie zakładu produkcji betonu i wyrobów z betonu! Dzięki temu możemy korzystać z własnych płyt stropowych, szybów windowych czy prefabrykatów schodów. Mamy pewność, że dostarczamy kupującym materiały najwyższej jakości, które pomagają zadbać o wyjątkowość mieszkania. W ofercie zakładu produkcji znajdują się betony posadzkowe (także do celów przemysłowych), betony nawierzchniowe, betony towarowe, zaprawy budowlane, różne rodzaje prefabrykatów (nie tylko schody, ale także nadproża, płyty stropowe, belki podestowe czy płyty drogowe). Działalność obejmuje także budowę domków jednorodzinnych, czym zajmuje się dodatkowa spółka. Obecnie możemy pochwalić się kilkoma osiedlami tego typu nieruchomości – głównie na terenie naszego rodzimego Gorzowa Wielkopolskiego.

Jako właściciel Porta Mare oferujemy także usługi zarządzania wybudowanymi apartamentami. Budnex proponuje klientom również możliwość wynajmu lokali użytkowych znajdujących się głównie w parterach realizowanych przez nas nieruchomości mieszkalnych wielorodzinnych. Działalność obejmuje także usługi dotyczące wynajmu obiektów handlowych wolnostojących czy hal, które budujemy pod oczekiwania konkretnego najemcy wielokopowierzchniowego. Możemy zaproponować długoterminową umowę najmu. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, starając się wyjść naprzeciw potrzebom każdego klienta. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply