apartamenty nad morzem Najnowsze

Jesień nad morzem

1 września 2020
Jesień nad morzem

Nadmorskie kurorty cieszą się ogromną popularnością wśród turystów – sezon zaczyna się już od maja, a największe oblężenie przypada na lipiec i sierpień. Jeśli nie jesteś fanem tłumów i jednocześnie marzysz o urlopie nad morzem, postaw na wrzesień. Jesienią jest znacznie mniej turystów, a warunki pogodowe wciąż sprzyjają wypoczywaniu na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto wybrać się nad morze jesienią?

Wakacyjna aura kojarzy się przede wszystkim z lipcem i sierpniem. W tych miesiącach nadmorskie kurorty cieszą się szczególnym zainteresowaniem, również ze względu na okres wolny od zajęć szkolnych. Wakacje sprzyjają rodzinnym urlopom, które kończą się wraz z powrotem dzieci do szkoły. Wszystko to sprawia, że wczesną jesienią jest znacznie mniej turystów. Jeśli marzysz o spokojnym wypoczynku, wrzesień okaże się idealnym wyborem. Należy pokreślić, że w tym miesiącu pogoda cały czas nas rozpieszcza i można liczyć nawet na wyjątkowo ciepłe dni. Wiele osób uważa, że właśnie we wrześniu panują znacznie lepsze warunki pogodowe. Wakacyjne burze są o wiele rzadsze, a męczące upały ustępują miejsca pięknej, złotej jesieni. Wrzesień to także idealny czas na wypoczynek dla aktywnych. W tym miesiącu spacery brzegiem morza lub rowerowe wyprawy po okolicy są o wiele przyjemniejsze. Jednocześnie warto zaznaczyć, że wczesną jesienią wciąż działa wiele wakacyjnych atrakcji. Można wybrać się do sezonowych knajpek, których część funkcjonuje nawet w październiku. Okoliczne lodziarnie czy punkty z goframi wciąż wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wczasowiczów. Odkryj uroki wrześniowego wypoczynku i zdecyduj się na urlop w nieco późniejszym terminie!

Połącz wrześniowy wypoczynek nad morzem z poszukiwaniem własnego apartamentu!

Początek jesieni to idealny czas na spokojny i przemyślany wybór nadmorskiego apartamentu dla siebie! Kup apartament już teraz i wypoczywaj w nim jeszcze przed nadchodzącym kolejnym sezonem! W ofercie Budnex wciąż znajdziesz wiele luksusowych apartamentów położonych nad morzem. Zdecyduj się na malowniczy Kołobrzeg (Porta Mare BALTICA) lub niemniej interesujący Dziwnów (Porta Mare MARINA) czy Dziwnówek (Porta Mare WELLNESS & SPA). W szczytowym okresie wakacji możesz wynajmować lokal turystom, aby jesienią samemu poznać uroki popularnych kurortów. Nasze nadmorskie apartamenty znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach – nie tylko w pobliżu akwenów, ale również tuż przy terenach zielonych. Malownicze tereny sprzyjają jesiennym rekreacjom na świeżym powietrzu. Możesz wybrać się na dłuższy spacer lub zdecydować się na wycieczkę rowerową. Wrześniowy urlop jest świetną alternatywą dla osób aktywnych fizycznie, które męczą się podczas wakacyjnych upałów. Nasze luksusowe nieruchomości są położone na terenach atrakcyjnych przyrodniczo. Pod tym kątem warto zwrócić uwagę chociażby na apartamenty w Porta Mare BALTICA w Kołobrzegu znajdujące się w pobliżu Ekoparku Wschodniego. Rekreacyjne ścieżki przez lasy, torfowiska i bagna, zachęcają do wielogodzinnych spacerów.

Zapomnij o wakacyjnym zgiełku i zdecyduj się na urlop we wrześniu. W tym miesiącu możesz liczyć na ciepłe promienie słońca, ale bez kapryśnej, sierpniowej aury. Jesienią mniej turystów odwiedza nadmorskie kurorty, co jest dodatkowym argumentem przekonującym do wrześniowego wypoczynku. Najlepiej postaw na urlop w luksusowym i do tego własnym apartamencie i spędź w nim całą jesień!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply