apartamenty nad morzem Najnowsze

Który apartament wybrać ? Czyli aktualne inwestycje nadmorskie w sprzedaży!

21 sierpnia 2020
Apartamenty nad morzem

Budnex wychodzi naprzeciw marzeniom osób, które kochają nadmorskie kurorty! Oferujemy luksusowe apartamenty w najciekawszych lokalizacjach. Stale poszerzamy naszą działalność, budując nieruchomości w malowniczo usytuowanych miejscowościach. Zapoznaj się z aktualnymi inwestycjami nadmorskimi dostępnymi w sprzedaży!

Apartamenty w Dziwnówku dla najbardziej wymagających

Porta Mare Wellness & SPA w Dziwnówku to inwestycja dla osób zakochanych w nadmorskich klimatach. Nasze kompleksy apartamentów znajdują się tuż przy samej plaży. Można zdecydować się też na lokal z ekspozycją północną z widokiem na morze, lub południową, który na najwyższych piętrach gwarantuje malowniczy widok na Zalew Wrzosowski. Budynki są otoczone lasem sosnowym i znajdują się z dala od zgiełku. Oferujemy dwunastopiętrowe obiekty o wspólnej podstawie, która zarazem pełni rolę zaplecza handlowo-usługowego. To tutaj mieszkańcy będą mogli po skończeniu całej inwestycji skorzystać z krytych basenów i centrum SPA lub zadbać o swoje zdrowie w gabinetach rehabilitacyjnych. Na najniższych kondygnacjach znajdzie się również miejsce na salę konferencyjną, restaurację czy dyskotekę. Porta Mare Wellness & SPA w Dziwnówku stanowi świetną alternatywę dla sezonowej infrastruktury turystycznej. Aktualnie w sprzedaży posiadamy lokale o powierzchni od 28 do 107 metrów kwadratowych. Warto zainwestować w całoroczny wypoczynek nad brzegiem morza!

Porta Mare BALTICA – nowoczesne apartamenty w Kołobrzegu

Wśród naszych aktualnych nadmorskich inwestycji szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się zespół apartamentowców w Kołobrzegu. Zainspirowani sukcesem Dziwnówka postanowiliśmy udostępnić kolejne atrakcyjne lokalizacje dla amatorów nadmorskiego wypoczynku. Aktualnie posiadamy jeszcze ostatnie apartamenty dostępne od ręki. Nasze nieruchomości znakomicie sprawdzają się w roli całorocznych mieszkań, ale mogą być również miejscem wakacyjnego odpoczynku. Udostępniamy lokale od 33 do 69 metrów kwadratowych. W ofercie mamy propozycje z dwoma balkonami, w tym jednym narożnym, który z powodzeniem może pełnić rolę przestronnego tarasu. Porta Mare Baltica znajduje się w atrakcyjnym przyrodniczo terenie – zielone przestrzenie i plaża to najbliższe otoczenie nieruchomości.

Porta Mare MARINA w Dziwnowie – najnowsza inwestycja Budnex nad morzem!

Jeśli możesz trochę poczekać na odbiór kluczy, aby cieszyć się bliskością trzech akwenów, wybierz naszą inwestycję w Dziwnowie! Apartamenty w tej miejscowości znajdują się niemal tuż przy plaży, a w pobliżu znajduje się ujście rzeki Dziwny oraz jezioro. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane basen i restauracja. W ofercie posiadamy luksusowe apartamenty o powierzchni od 25 do 102 metrów kwadratowych. Można również postawić na połączenie kilku lokali w jedno przestronne mieszkanie. W cenie wliczone są balkony lub tarasy – zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły tej inwestycji.

Dziwnówek, Kołobrzeg a może Dziwnów? Zdecyduj, gdzie chcesz stworzyć swoją własną przestrzeń w nadmorskim klimacie. Skorzystaj z najnowszych inwestycji i ciesz się luksusem z dala od miejskiego zgiełku.

Chciałbyś uzyskać ofertę apartamentów spełniających Twoje oczekiwania? Zapraszamy do kontaktu z naszymi Biurami Sprzedaży nad morzem w Dziwnówku (tel. 665 109 671, biuro.dziwnowek@budnex.pl), Dziwnowie (tel. 516 264 847) i Kołobrzegu (tel. 690 342 658, biuro.kolobrzeg@budnex.pl)!!!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply