apartamenty nad morzem Inwestycje w nieruchomości

Dlaczego warto obecnie inwestować w nadmorskie apartamenty – 5 powodów

23 lipca 2020
Dlaczego warto obecnie inwestować w nadmorskie apartamenty - 5 powodów

Czy w dzisiejszych czasach można mówić o bezpiecznych inwestycjach? Jak najbardziej, szczególnie jeśli weźmiemy pod lupę rynek nieruchomości. Najlepiej skusić się na zakup luksusowego mieszkania w atrakcyjnej okolicy. Przedstawiamy 5 głównych powodów, dla których warto zdecydować się na inwestycję w nadmorskie apartamenty.

1. Ceny wciąż idą w górę

Nie da się ukryć, że Polacy uwielbiają wypoczywać na piaszczystych plażach, o czym świadczy chociażby coraz większe zainteresowanie nieruchomościami w tej wymarzonej lokalizacji. Tym samym mieszkania z widokiem na morze nie tracą na wartości, a wręcz odwrotnie – z roku na rok są coraz droższe.

2. Bezpieczna lokata kapitału

W dzisiejszych czasach nieruchomości są jedną z bezpieczniejszych lokat kapitału. Oczywiście ich wartość zależy od wielu czynników, w tym przede wszystkim od lokalizacji. Pod tym kątem świetnym wyborem są nadmorskie apartamenty. Dziwnówek, Kołobrzeg czy inne miejscowości kojarzące się z błogim wypoczynkiem na plaży, nie stracą na wartości pomimo upływu czasu. Wielu specjalistów podkreśla, że obecnie za zakupie nieruchomości w szczególnie atrakcyjnych kurortach po prostu nie można stracić.

3. Lepiej inwestować w nieruchomości niż w lokaty bankowe

Pewny zysk spowodowany nabyciem nadmorskiego apartamentu sprawia, że coraz więcej osób rezygnuje z niepewnych form inwestycji. Niektórzy uważają, że wciąż dobrze jest odkładać kapitał na stosunkowo bezpiecznych lokatach bankowych lub kontach oszczędnościowych. W przypadku kupna mieszkania, nie tylko lokujemy pieniądze w pewny obiekt, ale też możemy je pomnażać. Lokaty zaś często mają niski stopień oprocentowania i w wielu przypadkach okazują się niekorzystne.

4. Atrakcyjny zwrot z wynajmu

Nabycie ekskluzywnego mieszkania nie musi wiązać się z przebywaniem w nowych wnętrzach. Nieruchomość ta może sama na siebie zarabiać – wystarczy przeznaczyć ją na wynajem. Bez wątpienia mieszkania nad morzem cieszą się ogromną popularnością wśród wczasowiczów, którzy poszukują ciekawszej alternatywy wobec zatłoczonych hoteli i pensjonatów. Wiele osób regularnie odwiedza wybraną przez siebie nieruchomość, decydując się nawet na kilkumiesięczny pobyt.

5. Apartament nad morzem jako symbol statusu

Chcesz podnieść swój prestiż w oczach znajomych? Pochwal się luksusowym mieszkaniem nad morzem, dzięki któremu zyskasz opinię doświadczonego inwestora. Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji może być także wymarzonym miejscem do wypoczynku – nie tylko w rodzinnym gronie, ale także w towarzystwie przyjaciół. Taka inwestycja pomoże zatem podnieść Twoją pozycję społeczną.

Rynek nieruchomości zapewnia wiele możliwości na pomnożenie oszczędności. Warto zdecydować się na mieszkanie u sprawdzonego Dewelopera. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – Budnex posiada aktualnie bardzo duży wybór atrakcyjnych propozycji dla osób poszukujących nadmorskich nieruchomości w Dziwnówku (Porta Mare WELLNESS & SPA), Dziwnowie (Porta Mare MARINA Dziwnów) i Kołobrzegu (Porta Mare BALTICA Kołobrzeg).

Posiadamy w sprzedaży również apartamenty dostępne od ręki!
Zapraszamy na www.portamare.pl oraz kontaktu z naszym biurem sprzedaży w Dziwnówku: tel. 665 109 671

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply