apartamenty nad morzem Inwestycje w nieruchomości Mieszkanie na wynajem

Dlaczego warto mieć bazę wypadową?

24 czerwca 2019

Czy warto mieć bazę wypadową nad morzem? Takie pytanie coraz częściej zadają sobie mieszkańcy dużych miast, spędzający swój czas wolny na wybrzeżu. Poniżej przyglądamy się największym zaletom, zdecydowanie zachęcającym, by wziąć takie rozwiązanie pod uwagę.

Widok na morze o dowolnej porze

Co skrywa się pod określeniem “baza wypadowa”? Nadmorski apartament w jednym z kurortów. Intensywne działania deweloperów doprowadziły do sytuacji, gdzie własna nieruchomość z widokiem na morze przestała być domeną jedynie najbogatszych inwestorów. Obecnie coraz więcej osób może pozwolić sobie na taką inwestycję.

Mieszkanie na dwa miasta, z których jedno leży na wybrzeżu, to przede wszystkim wypoczynek na własnych warunkach. Urlop spędzony nad Bałtykiem należy do najchętniej wybieranych przez Polaków. Olbrzymia popularność wiąże się niestety również z problemami logistycznymi. Satysfakcjonującą kwaterę trzeba zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Tu jednak, w odróżnieniu od zagranicznych wojaży, nie musimy martwić się o bilety lotnicze – na miejsce szybko dotrzemy samochodem.

Własny apartament to gwarancja komfortowych i udanych wakacji, na które możemy pojechać, kiedy nam się żywnie podoba, choćby w każdy weekend. To sposób, na prawdziwy wypoczynek, bo jak wiadomo, w domu (oddalonym od morza) zawsze jest “coś do zrobienia”.

Baza wypadowa to również sposób na zapewnienie dzieciom wspaniałych wakacji i to nie koniecznie w naszym towarzystwie. Można wysłać je tam np. na miesiąc z jedną babcią, na dwa tygodnie z drugą, a dwa tygodnie spędzić z pociechami we własnym gronie. Wszystko okazuje się znakomitą receptą na nudne lato w mieście dla najmłodszych, a także… ciszę, wypoczynek i relaks dla nas!

Kołobrzeg i Dziwnówek – kurorty doskonałe

Kiedy jesteśmy już zdecydowani, by nabyć własną bazę wypadową, kluczową kwestią jest wybór odpowiedniej lokalizacji. Od wielu lat bardzo dobrą opinią cieszą się takie rozwiązania jak mieszkanie w Kołobrzegu lub Dziwnówku. Miejscowości nadmorskie gwarantują, że w momencie, gdy już nacieszymy się naszym apartamentem nad morzem, będziemy mogli go bez problemu wynająć. Zyski z najmu są na tyle niebagatelne, a popyt na tyle duży, że nasze wakacje opłacają się same.

Dlaczego mieszkanie w Kołobrzegu lub apartament w Dziwnówku? Kołobrzeg to duże miasto, tętniące życiem przez cały rok, natomiast Dziwnówek jest jednym z tych kurortów, które nie tylko turystom, lecz również stałym rezydentom mają bardzo dużo do zaoferowania o każdej porze roku. To istotne choćby w kontekście przygotowywania posiłków – bogata oferta gastronomiczna sprawia, że nie musimy martwić się gotowaniem. Chociaż z drugiej strony, apartament gwarantuje pełną funkcjonalność mieszkania. Co za tym idzie, wyposażymy go we własny sprzęt do gotowania, a także inne elementy, które w innym wypadku musielibyśmy wozić ze sobą za każdym razem.

Pełna funkcjonalność to również spora zachęta, by zostać w apartamencie na stałe! Emerytura w takim otoczeniu to już nie tylko marzenie, lecz jedna z dostępnych możliwości!

Jak apartament na wybrzeżu to tylko Budnex

Wszystkie powyższe zalety znajdziecie w najnowszych inwestycjach nadmorskich Budnex. Deweloper ceniony między innymi za inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu oferuje znakomite apartamenty nad morzem na sprzedaż:

Porta Mare BALTICA Kołobrzeg – najlepszy wybór dla klientów szukających bazy wypadowej w większym mieście (obecnie dostępne są apartamenty już od 284 tysięcy zł);
Porta Mare Wellness & Spa Dziwnówek – apartamenty z pełnym zapleczem SPA oraz rehabilitacyjnym; położone przy samej plaży, z niezapomnianym widokiem na morze; do tego restauracja, kawiarnia, przestrzeń dla dzieci, sale konferencyjne i wiele więcej (w tej inwestycji kupisz apartament już w cenie 299 tysięcy zł);
Porta Mare Słoneczne Tarasy Dziwnówek – kameralny zespól 4 budynków położonych w niedalekiej odległości od plaży; tańsza alternatywa dla apartamentów z inwestycji Wellness & SPA ( aktualnie w tej inwestycji można kupić apartament już w cenie 213 000zł);
Porta Mare MARINA Dziwnów – apartamenty na sprzedaż w niesamowitej lokalizacji, z widokiem na Marinę na rzece Dziwnej, 700m od plaży zachodniej w Dziwnowie i 300m od jeziora i lasów – nowość w ofercie Budnex i prawdziwa gratka dla miłośników akwenów wodnych wszelkiego rodzaju!

Wszystkie apartamenty mają status mieszkań i położone są w niezwykle dogodnej lokalizacji. To sprawia, że będą inwestycją, którą można równie dobrze wykorzystać jako bazę wypadową, jak i stałe lokum.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply