Najnowsze

Sprawdź pierwszy Hotel wybudowany przez Budnex

7 marca 2019

Nasza firma znana jest głównie z budownictwa mieszkaniowego i realizacji apartamentów w nadmorskich kurortach. Tymczasem w marcu, zrealizowany przez nas hotel odwiedzili pierwsi goście. Hotel Bulwar powstał w ścisłym centrum naszego rodzinnego Gorzowa. Tuż  nieopodal katedry.

Hotel Bulvar to trzygwiazdkowy hotel butikowy zlokalizowany naprzeciw gorzowskiej katedry i nieopodal słynnych nadwarciańskich bulwarów. Budynek stanowi dopełnienie ciągu dziewiętnastowiecznych kamienic, które znajdują się przy ul. Łużyckiej. Zrealizowany przez Budnex Hotel Bulvar liczy pięć kondygnacji i 644 mkw. powierzchni użytkowej. Znalazły się w nim 23 klimatyzowane pokoje jedno i dwuosobowe, restauracja, dwie sale szkoleniowo-bankietowe, a przy obiekcie jest monitorowany parking.

Dlaczego hotel jest wyjątkowy?

Hotel Bulvar przyciąga nowoczesną architekturą i liczymy, że stanie się miejscem spotkań nie tylko dla gorzowian ale i gości odwiedzających stolicę województwa lubuskiego. Be wątpienia znakiem rozpoznawczym tego hotelu jest jego oryginalna bryła, która wpłynęła na niepowtarzalny charakter wnętrz i rodzaj zastosowanych materiałów wykończeniowych. Charakterystyczne przeszklenie budynku pozwala elewacji wniknąć do środka. Z tego powodu pojawiają się we wnętrzach hotelu elementy industrialne i loftowe. Klimatu dopełniają odkryte betonowe powierzchnie, kontrastujące z drewnem i tkaninami. W aranżacji nie zabrakło też elementów łączących obiekt z Gorzowem. Mowa tu o przetworzonych graficznie planach miasta czy panoramie gorzowskiego bulwaru. Hotel Bulvar to pierwszy budynek o stricte hotelowym przeznaczeniu zrealizowany przez firmę Budnex. Liczymy, że ten obiekt zostanie dobrze przyjęty przez klientów i wyznaczy nowe kierunki działań firmy Budnex.

Już niebawem nad morzem

Warto dodać, że już w sierpniu tego roku planujemy przekazanie pierwszego etapu Porta Mare Wellness & SPA w Dziwnówku. Cały kompleks ma blisko 40 tys. mkw., z czego same apartamenty zajmują ok. 15 tys. mkw. Obiekt będzie funkcjonował na zasadach aparthotelu, a cała inwestycja została zaprojektowana tak, by na pierwszych trzech kondygnacjach znalazły się liczne usługi i udogodnienia. Będzie więc SPA i centrum rehabilitacji, baseny, sauny, siłownia, sala do squasha, sala bankietowa i konferencyjna oraz restauracja, kawiarnia i bar. Łącznie w całym obiekcie znajdzie się ok 380 apartamentów. Warto więc zainteresować się tą lokalizacją.

Mimo, że nadmorski budynek funkcjonował będzie na zasadach aparthotelu, to od przyszłych właścicieli lokali zależeć będzie czy przeznaczą je na wynajem czy na własne potrzeby. Ze swojej strony zapewniamy możliwość zarządzania apartamentami powierzonymi nam w najem.

Apartamenty nad morzem, Dziwnówek

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply TL 25 kwietnia 2019 at 11:51

    Hotel robi naprawdę ogromne wrażenie. Niezwykle nowoczesne wnętrze 🙂

  • Leave a Reply