apartamenty nad morzem

Rodzinne wczasy w apartamencie nad Bałtykiem

2 sierpnia 2018
Wczasy w apartamencie nad morzem

Ostatnie lata pokazują, że coraz więcej Polaków na swój wakacyjny odpoczynek wybiera polskie morze. Zwłaszcza kiedy spędzają wakacje w rodzinnym gronie. Dla takich wczasowiczów najbardziej optymalny jest wynajem nad morzem apartamentu. To rozwiązanie daje rodzinom znacznie większe możliwości

Wiele osób uważa, że apartament jest luksusem zarezerwowanym tylko dla majętnych, dlatego szukając noclegu omijają takie oferty. Niesłusznie. Apartament, to w zasadzie samodzielne mieszkanie o wysokim standardzie wyposażenia, które wynajmujemy na czas urlopu.

Wakacje w atrakcyjnej cenie

Rodzinny wyjazd to niejednokrotnie spore wyzwanie dla domowego budżetu. O ile nie chcemy ograniczać się w korzystaniu z nadmorskich atrakcji, o tyle często poszukujemy korzystnych cenowo miejsc noclegowych. I tu warto wziąć pod uwagę apartament, którego wynajęcie najkorzystniej wychodzi, gdy urlop spędzamy w większej grupie. W takiej sytuacji koszt noclegów rozkładają się bardzo korzystnie na uczestników wyjazdu, a my finalnie mamy do dyspozycji dużo więcej przestrzeni i niezależność. Tego typu wakacyjne nieruchomość w Porta Mare w Dziwnówku cieszą się sporym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi. Budynki naszej inwestycji położone są blisko plaży, a niektóre wręcz z nią graniczą. Dodatkowo możliwość przygotowywania samemu posiłków w swoim apartamencie zdecydowanie wpływa na atrakcyjność cenową takich wczasów dla rodzin.. Koszty wynajmu nadmorskiego apartamentu w Dziwnówku w sezonie zaczynają się od 350 zł za dobę. Poza nim takie apartamenty dostępne są nawet za 250 zł za dobę. Wszystko zależy od standardu wynajmowanej nieruchomości, liczby pokoi czy położenia samego apartamentu. Te z widokiem na morze z reguły są droższe.

Wczasy w apartamencie nad morzem

Komfort i przestrzeń

Wakacje to czas kiedy wypoczywamy i wszelkie ograniczenia są nam nie w smak. Nic więc dziwnego, że poszukujemy miejsca do wakacyjnego wypoczynku, które zaoferuje nam maksimum swobody. To czym wakacyjne apartamenty zaskarbiły sobie serca wynajmujących to niezwykła elastyczność. Do swojej dyspozycji mamy bowiem lokal oferujący funkcjonalność mieszkania i standard przewyższający niejeden hotel. Zwłaszcza w czasie wypadów z dziećmi przestrzeń odgrywa tu kluczowe znaczenie. W apartamencie mają one bowiem więcej miejsca do zabawy i wypoczynku. Zwłaszcza w te dni, kiedy pogoda nie rozpieszcza wczasowiczów. Świetnym przykładem jest tu kompleks Porta Mare w Dziwnówku. Dostępne są tu apartamenty, które przez ich właścicieli zostały urządzone tak by do dyspozycji wczasowiczów było praktycznie wszystko. Począwszy do kluczowych sprzętów AGD po dostęp do internetu czy telewizji satelitarnej. Istotne jest również to, że każdy apartament ma własny balkon dzięki czemu wczasowicze mają do dyspozycji swoją prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu. W zależności od potrzeb w tej lokalizacji znaleźć można apartamenty jedno, dwu i trzypokojowe. Co istotne, od plaży wczasowiczów dzieli zaledwie kilka minut drogi pieszo. Stanowi to nie lada udogodnienie dla rodziców, którzy uzbrojeni w cały arsenał zabawek i plażowych akcesoriów muszą przemierzyć tą trasę ze swoimi maluchami.

Apartamenty nad morzem

Apartamenty, które możemy wynająć na okres wakacyjny stają się coraz bardzie popularne i warto przed wyborem miejsca zakwaterowania zastanowić się czy to akurat nie będzie dla nas idealne rozwiązanie. Lokum do własnej dyspozycji nad morzem wcale nie musi nadwyrężyć naszego budżetu. Jeśli weźmiemy pod uwagę dodatkowe plusy jakie stoją za takim apartamentem, to jego wybór może okazać się strzałem w dziesiątkę.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply