Jak urządzić mieszkanie

Najciekawsze trendy w urządzaniu łazienki na rok 2017

22 grudnia 2016

Łazienka jest miejscem, które ma swoje bardzo ważne miejsce w naszym życiu. Nie chodzi wyłącznie o umycie się, ale również o pewnego rodzaju oczyszczenie umysłów, ze stresów całego dnia – oraz przygotowanie się do kolejnego dnia, zależnie od pory. Oznacza to, że wygląd naszej łazienki będzie miał realny wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Dlatego uważamy, że łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu.

Z tego względu wato przypatrzeć się najnowszym trendom dotyczącym urządzania łazienek. Część z nich to po prostu kontynuacja tego co mogliśmy zaobserwować w 2016 roku. Jednak część z  tych trendów to coś zupełnie nowego. Zobaczcie sami!

1.  Minimalizm

Minimalizm jest pewnym trendem w wystroju wnętrz, który staje się coraz bardziej popularny z roku na rok. Nic dziwnego, że dotknął również łazienek. Możemy się spodziewać rozwiązań, które stawiają na oszczędność miejsca i ograniczoną ilość różnego rodzaju ozdób. Zamiast tego możemy się spodziewać rozwiązań, którego pozwalają na oszczędność miejsca oraz zachowanie elegancji.

 

Nowe łazienki

Źródło: www.notey.com

 

minimalizm-lazienka-2017

źródło : www.pop-up-my-bathroom.de

 

2. Wolnostojące wanny

Większość z nas przyzwyczajona jest do zabudowanych wanien. Warto jednak posiadać otwarty umysł i zacząć przyzwyczajać się do tych wolnostojących, ponieważ wyglądają one naprawdę świetnie, a jest już z czego wybierać. Bardzo cieszymy się, że to rozwiązanie staje się popularniejsze, ponieważ potrafi wyglądać naprawdę bardzo estetycznie.

 

wolnostojaca-wanna

Źródło: Interiorzine.com

3. Naturalne materiały

Coraz częściej łazienki wykonywane są z zupełnie naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień. Był to kluczowy trend już w 2016 roku, jednak wszystko wskazuje na to, że w 2017 będzie się tylko wzmacniał. Połączenie drewna i kamienia daje bardzo przyjemny ciepły wygląd łazience, sprawia, że aż chce się w niej przebywać.

lazienka-drewno-budnex
Źródło: http://www.houzz.com.au

 

Deweloper Budnex

 

4. Lepsza organizacja przestrzeni

W 2017 roku będzie stawiało się duży nacisk na to, żeby wszystko w łazience było dobrze zorganizowane, a więc możemy się spodziewać różnych ciekawych rozwiązań dotyczących zagospodarowania przestrzeni w naszej łazience.

lepsza-organizacja-przestrzeni-lazienka

Źródło: HOUSE INTERIOR

 

5. Stonowane kolory

Stonowane kolory będą prawdziwym hitem nadchodzącego roku. Między innymi dlatego, że wyglądają naprawdę estetycznie, ale nie tylko dlatego – są one ponadczasowe i nie znudzą się nam one nawet za długie lata, a nawet jeżeli się znudzą, to nie będziemy się ich wstydzić.

stonowane-kolory-budnex

Źródło: http://interiorzine.com

 

6. Różne rodzaje oświetlenia

Zakłada się, że w łazienkach będzie się używało różnego rodzaju oświetlenia w taki sposób, aby dać efekt podkreślenia poszczególnych części łazienki.

oswietlenie-lazienka

Źródło: Gateoperatorsupply.Com

7. Czarne metalowe krany

Metalowe krany o kolorze czarnym to prawdziwy krzyk mody jeżeli chodzi o rok 2017, spodziewamy się naprawdę wielkiej popularności tego rozwiązania, które potrafi wyglądać naprawdę bardzo elegancko.

Nowoczesne mieszkania

Źródło: http://interiorzine.com

 

 

Budnex Deweloper

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply